Kadra

 

     Dyrektor szkoły
 
          mgr Anna Jagielska

     Wicedyrektor szkoły
 
          mgr Teresa Chabrowska

     Wicedyrektor szkoły

          mgr Dorota Kamińska - Stasiak


 
Edukacja wczesnoszkolna
 
     mgr Agnieszka Babiuch
     mgr Katarzyna Kieszek
     mgr Monika Kopcewicz
     mgr Agnieszka Piątkowska
     mgr Małgorzata Rutkowska
     mgr Aleksandra Tybinkowska
     mgr Izabela Wągrowska
    
Język polski

     mgr Jolanta Janeczek
     mgr Magdalena Piątek
     mgr Julia Rzegocka-Jankowska
     mgr Magdalena Siwierska
     mgr Katarzyna Wojtczak

Język angielski

     mgr Marlena Dregier
     mgr Joanna Kowalska-Khan
     mgr Julia Mazur
     mgr Monika Żychlińska

Język niemiecki

     mgr Łukasz Drożdżyk

Matematyka

     mgr Sylwia Gadomska
     mgr Anna Kozielska
     mgr Anna Wiśniewska
     Szymon Wojciechowski
     Julita Wojciechowska

Historia


     dr Mateusz Opaliński
     mgr Bernadeta Stradza

      Wiedza o społeczeństwie

           dr Mateusz Opaliński
    
     Przyroda/Biologia

          mgr Dorota Matuszewska-Temech
          mgr Katarzyna Skolimowska

     Geografia

          mgr Renata Kulicka

     Fizyka

          mgr Zbigniew Nowaczyk

     Chemia

          mgr Paulina Bukato
    
     Informatyka

          mgr Bogusława Gwoździńska
          mgr Beata Nyga
          mgr Elżbieta Podsiadły/mgr Aneta Białkowska (zast.)
          mgr Anna Wiśniewska

     Technika

         mgr Beata Nyga

     Plastyka

         mgr Ewa Broncher-Filipska

     Muzyka

          mgr Elżbieta Wyrębowska

     Wychowanie fizyczne

          mgr Agnieszka Grzelak
          mgr Piotr Gumiński
          mgr Agnieszka Krawczyk
          mgr Sebastian Musiałowski

     Edukacja dla bezpieczeństwa

          dr Mateusz Opaliński

     Doradztwo zawodowe

          mgr Julia Mazur

     Religia

          mgr Anna Król
          mgr Barbara Jaszczuk
          mgr Maciej Jaworski
    
     Etyka

          mgr Magdalena Siwierska

     Wychowanie do życia w rodzinie

          mgr Justyna Niepsuj

     Świetlica szkolna

          mgr Ewelina Ambroziak
          mgr Dagmara Dembska
          mgr Justyna Grabda
          mgr Joanna Kieszek
          mgr Dorota Ząbecka

     Biblioteka szkolna

          mgr Elżbieta Fer

     Pedagog szkolny

          mgr Małgorzata Kotynia

     Psycholog szkolny

          mgr Monika Tadeusiak



     Pracownicy administracji:

     mgr Ewa Rybicka – główna księgowa

     mgr Justyna Karczewska – starszy referent

     ... – kierownik gospodarczy


     Pracownicy obsługi:

     Bogusława Bystrzycka

     Elżbieta Skorek

     Krystyna Głusińska

     Małgorzata Smuklerz

     Zofia Winecka


      Dozorca/opiekun przejścia dla pieszych:

     Mirosław Włochyński


     Konserwator:

     Wojciech Kujawski


     Pracownik gospodarczy:

     Witold Stawiany


 

WYCHOWAWCY KLAS I – VIII W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Sala lekcyjna

Klasa I a

Izabela Wągrowska

104

Klasa I b

Agnieszka Piątkowska

103

Klasa II a

Małgorzata Rutkowska                     

103

Klasa II b

Agnieszka Babiuch

102

Klasa II c

Monika Kopcewicz

102

Klasa III a

Aleksandra Tybinkowska

108

Klasa III b

Katarzyna Kieszek

104

Klasa IV a

Magdalena Piątek

101

Klasa IV b

Aneta Białkowska

105

Klasa V a

Agnieszka Grzelak

4

Klasa V b

Renata Kulicka

107

Klasa V c

Bernadeta Stradza

204

Klasa V d

Katarzyna Wojtczak

202

Klasa V e

Sebastian Musiałowski

3

Klasa V f

Bogusława Gwoździńska

106

Klasa VI a

Anna Kozielska

201

Klasa VI b

Anna Wiśniewska

201

Klasa VI c

 Beata Nyga

105

Klasa VI d

Magdalena Siwierska

203

Klasa VI e

Agnieszka Krawczyk

208

Klasa VII a

Jolanta Janeczek              

202

Klasa VII b

Piotr  Gumiński  

3

Klasa VII c dwujęzyczna

Marlena Dregier

205

Klasa VIII a

Julia Rzegocka – Jankowska

203

Klasa VIII b

Mateusz Opaliński

204

Klasa VIII c dwujęzyczna

Joanna Kowalska-Khan

207