„Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”

Biblioteka szkolna serdecznie  wita wszystkich czytelników  i zaprasza do odwiedzenia wypożyczalni i czytelni.

Godziny pracy:

...

Nauczyciel bibliotekarz - mgr Elżbieta Fer

Nowinki z biblioteki

Lutowe nowinki

28-02-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Konkurs Na początku lutego odbył się finał IV edycji konkursu międzyszkolnego na prezentację multimedialną "Książka naszych marzeń". W konkursie wzięli udział uczniowie z trzech s (...)

Styczniowe nowinki

31-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Pierwszaki w bibliotece W tym miesiącu naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy pierwszej. W czasie spotkania obejrzeli wystawkę książek, poznali zasady wypożyczania oraz posza (...)